myPhone

myPhone

Značka, specializující se zejména na mobilní telefony s technologií Dual SIM není zatím na českém trhu příliš známá, ačkoli její produkty jsou běžně k dostání v některých internetových obchodech. Příliš se o ní nedovíte ani z mezinárodních zdrojů, protože vlastně samostatně neexistuje. Jde o dceřinný podnik společnosti Solid Group Inc. (SGI), kterou roku 1933 založil Joseph Lin s manželkou Elenou pod názvem United Paracale Mining Company ve filipínském Makati City, a kterou dnes vlastní jejich potomci. Společnost, nesoucí současný název od roku 1996, vyvíjí kromě komunikačních technologií a elektroniky činnost též v oblasti realit, investic a obchodu. Centrem mobilní divize je filipínské hlavní město Manila.

více

Sháníte tento nebo podobný model? DOPORUČUJEME:

Články o značce myPhone

MyPhone 6651 Young

MyPhone 6651 Young

10.03.2010 | O společnosti MyPhone jsme se v našich článcích již letmo zmínili, stejně jako o telefonech s podporou dvou SIM karet, které mezi produkty…

MyPhone 1050 alias CPA Halo – mobil pro seniory po čínsku

MyPhone 1050 alias CPA Halo – mobil pro seniory po čínsku

15.02.2010 | Senioři se při současné nasycenosti mobilního trhu stávají čím dál žádanější cílovou skupinou, a tak se po společnostech Doro, Emporia nebo Aligator…

Další články

Katalog myPhone

Srovnání s jinými mobily

V katalogu 126 mobilů myPhone

1.
2.
3.

Chybí Vám zde konkrétní model?

Nenašli jste model, který jste hledali? Budeme rádi, když nás upozorníte, abychom mohli model doplnit. Zároveň budete zařazeni do jednoměsíčního slosování o věcné dárky. Děkujeme.

 

Chybí Vám zde konkrétní model?


Sháníte tento nebo podobný model? DOPORUČUJEME:

1 5 6 7 8

Chybí Vám zde konkrétní model?

Napište recenzi

Tvořte s námi obsah tohoto webu a staňte se redaktorem! Zašlete nám Vámi napsanou recenzi/článek, který Vám po zkontrolování uveřejníme. Nejlepší přispěvatele zařadíme do ravidelného slosování o vstupenky do Aquapalace Praha!

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.